скупка київ — продати від Пром ВДМ

Головне:


Методи визначення платини»; ДСТУ 2829.4-94 «Брухт та відходи дорогоцінних металів і сплавів. ч. тари скляної звичайної та кислототривкої  Відходи виробничо-технологічні інші, не позначені іншим способом, або відходи від комбінованих процесів  Напівфабрикати власного виробництва скла порожнистого, у т. Наш магазин в Україні також пропонує самовирівнюючий вимірювальний інструмент, встановлювати або позиціонувати який можна не тільки на рівних поверхнях. Апарат з функцією самостійного вирівнювання, перебуваючи під нахилом, сам відкалібрує початкову позицію для подальшої точної роботи. 2-10:2021 Основні вимоги до будівель і споруд. Захист від шуму та вібрацій   ДБН В. Відомості про вміст дорогоцінних металів в об’єкті, який демонтують, зазначають у відповідному акті, який складає комісія установи. Макулатура Макулатура може бути отримана в результаті ліквідації як оборотних активів, так і необоротних. Для відбиття інфрачервоної радіації в космосі досить найтоншого шару золота . Для захисту від зовнішніх впливів, а також для поліпшення спостереження за супутниками на їх зовнішню оболонку наносять золоте покриття. Other companies will receive information about you by using their cookies. Some features on our products may not work.

Придбання становить і підприємство, і захоплення

«Придбання всього із вмістом дорогоцінних металів» — це собою вид діяльності, що охоплює процес закупу різноманітних товарів з вмістом дорогоцінних металів. Це включає в себе різноманітні види електроніки, пристроїв, обладнання, а також інших предметів, що містять дорогоцінні метали. Данний вид діяльності часто пов’язана з подальшою обробленням або вторим використанням матеріалів і ресурсів, зокрема, корисних матеріалів, що входять у придбані об’єкти.

Скупка всього із вмістом дорогоцінних металів може бути проведена як спеціалізованими компаніями, так і підприємствами, які займаються переробкою матеріалів з метою дотримання екологічних та економічних норм.


Смотріть — корисна інформація: скупка київ


Викуп техніки

«Скупка устаткування» — це важливий напрям у сфері переробки та утилізації матеріалів, що розгортає поняття «Скупка всього з вмістом дорогоцінних металів». Ця діяльність охоплює процес придбання різних апаратів, механізмів, технологічних засобів, а також супутніх матеріалів і компонентів, що містять цінні метали.

Сфера скупки обладнання охоплює акцептацію техніки, машин, електронних пристроїв, промислових механізмів, а також комплектуючих і запчастин, що містять дорогоцінні метали. Це може охоплювати старе та непрацездатне обладнання, так і техніку, що вийшла з ладу, підлягає заміні або утилізації.

Засоби зв’язку, такі як телефонні АТС, АТСК, КВАНТ, ІКМЗО, УПАТС, АТСКП, плати АТС, блоки МКС та інші, часто включають у себе метали великої цінності, серед яких золото та платина. Наші експерти готові провести ретельний аналіз кожного пристрою, враховуючи його технічний стан і присутність цінних елементів.

В галузі медичного обладнання, такого як ультразвукова діагностика, кардіограф, електрокардіографічний термінал, електрокардіографічний термінал 1КТ, дорогоцінні метали також можуть бути знаходитися в різних компонентах. Наша компанія Пром ВДМ готова запропонувати вам вигідні умови для викупу медичних пристроїв, допомагаючи вам позбутися застарілого обладнання з вигодою для вашого бізнесу.

Лабораторне обладнання, частину якого складають дорогоцінні метали, також належить до області наших інтересів. Ваші аналізатори, центрифуги, спектрофотометри та інші пристрої можуть стати предметом нашої уваги, що дозволить вам мати додаткові ресурси для впровадження нових технологій у вашій лабораторії.

Крім того, додаткове обладнання, зокрема техніка та електроніка, що містять дорогоцінні метали, також перебуває в нашому полі інтересів.

скупка київ

Закупівля вимірювальних пристроїв

Спеціалізована галузь покупки охоплює не лише устаткування, але й різноманітні прилади, в деяких з яких також можуть міститися цінні дорогоцінні метали. Викуп приладів – це перспективний спосіб використання вимкнутих або застарілих технічних засобів, щоб забезпечити їм нове життя та використання.

Придбання технічних пристроїв – це технологічний процес, що надає можливість вам передати старе або застаріле обладнання, отримавши при цьому додаткові ресурси для оновлення вашого бізнесу.

Ми спеціалізуємося в здійсненні покупок різних видів пристроїв, включаючи те, які призначені для моніторингу та вимірювань (КВП), а також автоматичні пристрої (КСМ, КСВ, КСУ, КВП, КП, РП-160, ДІСК-250, КПД та інші).

Електромережеві пристрої, такі як частотомери, генератори, вольтметри, осцилографи та інші, часто включають у себе дорогоцінні метали, які можуть бути перероблені. Наші експерти приготовані оцінити кожен пристрій, враховуючи його технічні параметри та вміст цінних компонентів.

Реле (РКМП, РПМ тощо), силові шафи (ВУТ, ВУК та інше) і вимірювальні трансформатори струму (ІБЧ, І58, УТТ-5, УТТ-6, І-55, І-54 та інше) також відносяться до категорії обладнання, яке пропонується до купівлі. Ці пристрої можуть містити дорогоцінні метали, і наші фахівці Пром ВДМ готова запропонувати вам адекватні умови продажу.

скупка київ

Закупівля деталей для радіоапаратури

Спеціалізація на скупці радіодеталей є ключовим напрямком у власній діяльності. Ми розуміємо, що в сучасній епосі технічний прогрес швидко розвивається, і багато обладнання стає застарілим.

Ми готові викуповувати різноманітні радіодеталі від опорів та конденсаторів до інтегральних мікросхем і транзисторів різних. Закупівля радіодеталей — це не лише спосіб забезпечити вам екстра ресурси, але й сприяти ефективній роботі переробці та використанню цих матеріалів.

Ми викуповуємо радіодеталі різних видів. Зокрема, ми цікавимося радіостанціями радіостанціями радянського періоду, такими як ПОЛІТ радіостанції, БАКЛАН радіостанції та інші моделі, що включають у себе цінні метали. Також ми акцептуємо різноманітні радіодеталі, включаючи конденсатори, мікросхеми різних типів, транзистори, роз’єми, діоди, світлові індикатори, перемикачі, резистори, контактори, реле слабкострумового типу, акумулятори, мотори, сенсори, теплостійкість, посріблинку, електровакуумні прилади та інші компоненти.

Викуп радіодеталей охоплює не лише оцінку технічного стану кожної деталі, але й визначення присутності дорогоцінних металів, які можуть бути видобуті. Цей процес проводиться нашими досвідченими фахівцями з використанням сучасних технологій і методів.

Власні фахівці готові провести ретельний огляд кожної радіодеталі, враховуючи її властивості та вміст цінних матеріалів. Ви можете бути впевнені, що взаємодія з нами у справі скупки радіодеталей буде вигідною як для вашої діяльності, так і для екології. За допомогою нашого підприємства ви зможете швидше та ефективно використовувати ресурси, отримані зі здачі застарілих або непотрібних радіодеталей.

скупка київ

Скупка відпрацьованої електроніки

Скупка технічного лому – це суттєвий етап в переробці відходів, усміхнений на відновлення бажаних ресурсів та скорочення впливу на сусіднє середовище. Наша підприємство Prom-VDM фахівцює на завершенні дієвого та відповідного скупу електронного лому різних видів.

Ми достаємо до врахування розгалужений спектр технічного обладнання, включаючи зіпсовані гаджети, неактивні гаджети, комп’ютерні компоненти та інші цифрові вироби. Спеціалісти від нашої корпорації проводять кваліфіковану розгляд комп’ютерного лому, враховуючи технічні особливості та вміст бажаних матеріалів.

Отримаємо технічний брухт різного роду. У цей ряд входить брухт друкованих плат, брухт приладів, брухт вимірювальної та обчислювальної техніки, брухт електронного обладнання, а також перемикачі, перетворювачі та інші електронні відходи, які містять вартісні метали. Кожен компонент цього розмаїття переходить заглиблену перевірку для знаходження вмісту бажаних матеріалів.

Технічний лом містить в собі метали, такі як золото, срібло, платина, алюміній та інші, які можуть бути повторно використані. Наша Пром ВДМ підприємство гарантує чесну та конкурентноздатну цінову політику, гарантуючи клієнтам оптимальну вартість їхнього електронного лому.

скупка київ

Етапи закупівлі

Наша підприємство компанія Prom-VDM надає послуги утилізації машин та обладнання, співпрацює з предприятиями та організаціями всіх типів власності в всій території України.

 • Здійснення технічної експертизи з предоставленням актів технічної експертизи, які є підставою для списання на підприємстві (включаючи державні та комунальні структури).
 • Укладення угоди з рециклінгу та передача замовленого обладнання за списком замовника з видачею актів прийому-передачі на компанію. Демонтаж та вивезення виконуються фахівцями нашої фірми.
 • Після повного розбирання здійснюється оплата повернення за темні, барвисті та вартісні метали за цінами, які випереджаючи (перед заключенням угод) узгоджуються із замовником.

скупка київ

Утилізація техніки та обладнання

Переробка техніки — це серія процедур, направлених на безпечне та екологічно безпечне звільнення від експлуатованої техніки. У середовищі придбання обладнання та радіокомпонентів з поціненими металами утилізація стає важливим етапом у колі їхнього використання. Наші послуги утилізації техніки охоплюють обширний ряд обладнання та приладів, дозволяючи клієнтам здатність відмовитися від зіпсованої техніки та одночасно здати на утилізацію обладнання з доцільними металами.

Закон «Про дорогоцінні метали і коштовні камені» змушує всі організації вести облік подібних матеріалів, навіть у випадку формі вони знаходяться. Не дотримання цього закону передбачає штраф у вигляді штрафу. Відомо, що поцінені метали використовуються при виробництві канцелярської техніки. Законна утилізація комп’ютерної техніки стає поточною для всіх підприємств на території України. Відповідно до вимог актуального законодавства, підприємниця повинен уникати видалення такої техніки узагальнено із побутовими сміттєвими відходами у прості сміттєві баки.

Ми акцептуємо для утилізації різні види техніки, починаючи з зношених комп’ютерів і канцелярської електроніки і закінчуючи медичним та лабораторним обладнанням. Під час утилізації ми маємо на меті видобути максимальну цінність з поцінених металів, що містяться в утилізованих матеріалах.

Види:

 • Переробка комп’ютер техніки
 • Обробка домашньої апаратури
 • Обробка виробничої устроїв
 • Переробка обладнання промислового комплексу
 • Видалення приладів
 • Утилізація електронного відходів та різноманітні категорії техніки, одержують цінні метали.

Особливості переробки:

 • Демонтаж і класифікація та відбір: Ми здійснюємо ретельне демонтаж та сортування обладнання, розділяючи поцінені метали для майбутнього.
 • Безпечна для навколишнього середовища безпека: Процеси видалення проводяться з дотриманням всіх загальних правил та вимог охорони довкілля.
 • Переробка: Виділені елементи направляються на використання, яка сприяє відновленню цінних матеріалів.

Взаємодія з нами в галузі утилізації техніки — це відповідальний крок у перспективу, який поєднує позитивний внесок і опіку про екологію.

скупка київ


https://www.facebook.com/viktor.liashko/